Maviay Yorgan Yıkama Fabrikası

Firmamızda her türlü yorgan ve battaniye garantili temizlenmektedir. Yün yorgan, pamuk yorgan, elyaf yorgan, kas ve kuş tüyü yorganlar cinsine uygun şekilde sanayi tapi çamaşır makinelerimizde yıkanmaktadır. Bütün yorganlar kişiye özel tek tek yıkanmaktadır. Bir başka müşterinin yorgan yada battaniyesi aynı anda yıkanmaktadır. Yorgan battaniye temizleme işlemlerimizde firmamız ariel firması ile anlaşmalı olup yıkama işlemlerinde Ariel tercih edilmektedir. Yorgan ve battaniyeleriniz yıkama işleminden sonra ilk günkü parlaklığına temizliğine kavuşmaktadır. Yıkama metotlarımız sanayi tipi makineler le uygulanmaktadır. Bu sayede müşteri memnuniyet oranımız %98 e çıkmaktadır. Yıkamalardaki en büyük farkımız diğer firmalara göre her ürün teker teker yıkanarak yüksek kalitede hizmet veriyor olmamız. Detaylı bilgi için temsilcimizle irtibata geçebilirsiniz.

Yorgan Yıkama İçin Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Yün Yorgan Yıkanabilir Mi ?

Her yorgan gibi yün yorganlar da yıkanmaya muhtaçtır. Ev ortamında maksimum temizlik yakalamak imkansız olduğu için yün yorganlar da bünyemizde tam olarak temizlenebilir.

Yorgan ve Battaniye Temizliği Nasıl Yapılıyor ?

Fabrikamıza gelen battaniye ve yorganlar bir başkasının battaniye ve yorganlarınla karışmadan tek tek modern makinalarda yıkanmaktadır.

Yorgan ve Battaniyelerimizden Lekeler Çıkar Mı ?

Ürünleriniz yıkama aşamasında leke sökücü uygulanmaktadır. Üzerinde bulunan lekeler %95 oranında çıkarılmaktadır.

Yorgan ve Battaniyeler Sevkiyat Sırasında Toz Olur Mu ? Tekrar Kirlenir Mi ?

Battaniye ve yorganlarınız size kapalı ambalaj içerisinde teslim edilir. Böylelikle dış etkenlere maruz kalmaz kirlenmez.