Maviay Koltuk Yıkama Fabrikası

Koltuk temizliğinde en önemli etken kullanılan deterjan ve Sanayi tipi koltuk yıkama makinesidir. Burada dikkat edilmesi gereken bir husus piyasa da bulunan merdiven altı firmalarla çalışmamaktır. 30 dakika da bütün işlemi bitirip gitmektedirler. Ev tipi makine ile silip süpürüp koltuk temizleme işlemini bitirmektedirler. Böylece paranızı sokağa atmış oluyorsunuz daha ucuza yıkatayım derken. Koltuklar da firmamız Ariel ve Era 111 döşeme temizleme deterjanlarını tercih etmektedir. Koltuk yıkama işleminden sonra koltuklarınızda renklerde canlanma ve parlaklık hissedeceksiniz. Bu yapılan temizliğin kumaşa uygun kullanılan deterjan ile ortaya çıkan durumdur. Koltuk yıkama hizmetlerimizde firmamızda müşteri memnuniyeti %99 oranındadır. Ve bu başarı tesadüf değildir. Mavi ay halı yıkama olarak koltuk yıkamalarımız da en iyi hizmeti almak için şube ile iletişime geçmeniz gerekiyor.

Koltuk Yıkama İçin Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Koltuk Yıkama İşlemi Aşamaları Nelerdir ?

Evinize gelen personelimiz yıkanacak olan koltukları ilaçlı leke sökücü ve su püskürtüp 10 dakika kadar bekledikten sonra kirli su yüzete vurduğunda sanayi tipi koltuk yıkama makinası ile vakumlama işlemini en dipten yüzeye temizlik gerçekleştirmektedir.

Koltuklarımdaki Lekeler Çıkar Mı ?

Koltuklarınızda bulunan lekeler eğer kimyasal olarak yanık veya yapısal bozulmaya neden olmamış ise kullandığımız leke sökücüler %95 oranında tüm lekeleri gidermektedir. Gerektiği taktirde bir süre ara ile iki defa uygulanarak lekenin tamamen geçmesi mümkündür.

Koltuklarımı Nerede Yıkıyorsunuz ?

Koltuk veya koltuk takımlarınız taşınması oldukça zahmetli olduğundan bazı teknolojiler ihtiyaca uygun geliştirilmiştir. Sanayi tipi koltuk yıkama makinaları her ne kadar sanayi kullanımına uygun olsa da ev kullanımı için dizayn edilmiş elektrik tesisatına uygun ve fırçalama esnasında diğer eşyalar ve duvarlara sıçrama yapmaması için sıçratma korumalı fırça ekipmanıyla kullanıldığında hiçbir yere zarar vermeden sadece yüzeye temizlik uygulama yapılabilir.