Sadece Halı Yıkama Yapmıyoruz !

Markamız halı yıkama olsa da sadece halı yıkama değil, koltuk yıkama, stor perde yıkama, yorgan battanye yıkama ve yerinde halıfleks yıkama gibi hizmetler de sunuyoruz. Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için aşağıdaki butonlara tıklayabilirsiniz.

Halı Yıkama

Baştan sona halı temizliğinizi gerçekleştiriyor, evinizden teslim alıp yine evinize teslim ediyoruz. Temizliğinden emin olmadığımız hiçbir halıyı geri iade etmiyor, durumu size aktararak tekrar yıkanacağını ve kalitenin yakalanması ile size teslim edileceğini bildiriyoruz.
Hizmet Detaylarını Öğren

Yerinde Halıfleks Yıkama

Yerinden kaldırılamayan halılarınız ve halıflex gibi kaplamalar da zamanla kirlenmektedirler. Profesyonel makinalarımızla sizi adresinizde ziyaret edip yerinde temizlik uygulamalarımızla halıflekslerinizin de halılarınız gibi temizlenmesini sağlıyoruz.
Hizmet Detaylarını Öğren

Koltuk Yıkama

Yerinde koltuk yıkama hizmetimizle koltuklarınızı adresten götürmeden yıkama ve temizlik gerçekleştirebiliyoruz. Bu işlem sırasında sıçratma korumalı fırça sistemleri sayesinde hiçbir sıçrama olmaksızın temizlik elde edebiliriz.
Hizmet Detaylarını Öğren

Stor Perde Yıkama

Stor perdeleriniz kirlendiğinde nasıl temizleyeceğinizi düşünmeye gerek yok. Bir telefon kadar uzağınızda olan bizler uzman ekibimizle adresinize gelerek sökme işlemini sizin için gerçekleştiriyoruz.
Hizmet Detaylarını Öğren

Yorgan Yıkama

Yıllara meydan okuyan yorganlarınızın bozulmadan temizlenmesini sağlıyoruz. Endüstriyel makinalarımızda içten dışa tüm kirlerinden arındırılması için profesyonel hizmet veriyoruz.
Hizmet Detaylarını Öğren

Battaniye Yıkama

Battaniyelerinizin güvenle yıkanması ve temizlenerek yeniden teslim edilmesini sağlıyoruz. Evlerimizdeki çamaşır makinasının kapasitesini aşan battaniyelerin temizliğini size getiriyoruz.
Hizmet Detaylarını Öğren

Bize Yazarak Ulaşabilirsiniz

Sizi Aramamızı İstediğinizde Aşağıdaki Formu Doldurabilirsiniz. İlk Müsait Anda Sizi Arayarak Görüşme Sağlayacağız.

 

Aranma Talebi Gönder

İletişim Bilgilerimiz

Adresimiz

8789/4 Sokak No:1 C Blok Balatçık - Çiğli / İzmir

Telefon Numaramız

+90 232 467 60 60

Email Adresimiz