Maviay Halı Yıkama Fabrikası

998 yılında sektörü var eden girişimle küçük bir halı yıkama işletmesi olan Maviay Halı Yıkama, bünyesindeki birkaç üretim kolunu farklı işletmeler haline getirerek her bir işletmenin kendi alanında en büyüğü olmasını sağlamıştır. Bu grup markalarından sadece biri olan ve hizmet sektörünün vazgeçilmez halı yıkama fabrikası olan Maviay Halı Yıkama bu güne dek halı yıkama sektörünün gelişimini sağlamak için özel teknikler geliştirerek uygulamaya koymuş, müşterilerinin isteklerini karşılayabilmek adına halı yıkama makinalarının geliştirilmesi için üreticiler ile istişare etmiş ve ar-ge desteği sağlayarak her zaman en iyiyi bünyesinde barındırarak memnuniyet dağıtan profesyonel bir halı yıkama şirketiyiz. Sahip olduğumuz 600 m2 kapalı, 800 m2 açık halı temizlik parkuru ve  600 m2 toplam halı kurutma odaları ile halı kurutma makinaları sayesinde oldukça hızlı ve bakteri üremesine izin vermeyen temizlik gerçekleştiren halı yıkama firmasıyız.
Maviay Halı Yıkama Firması olarak önceliğimiz müşterilerimize güvenilir, kaliteli hizmet sunmaktır. Sektörümüz de hizmet kalitemizi yukarıya çekmek her zaman birinci önceliğimizdir. Mavi Ay Halı Yıkama olarak Bornova, bayraklı, Karşıyaka’nın bütün semtlerine hizmet sunmaktayız. Mavi Ay Halı Yıkama firmamızda çalışan personeller daima müşteri memnuniyetini kendilerine ilke edinmiştir. Bornova, Bayraklı, Karşıyaka deyince sektörde akla gelen ilk firma olduğumuz için bütün personellerimiz işini profesyonelce yapmaktadır. Firmamızda;
°Halı yıkama
°Koltuk yıkama
°Yerinde halı fleks yıkama
°Yorgan ve battaniye yıkama
°Store perde yıkama
°Her yöreye ait el dokumave kilim yıkama hizmetleri
Garantili bir şekilde verilmektedir.
Bornova, bayraklı ve Karşıyaka’da çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz bulunmaktadır. Firma olarak %96 müşteri memnuniyeti alarak yolumuza devam etmekteyiz. Bu durum bizi geçtiğimiz zorlu dönemde ayakta tutmaktaki en büyük faktörümüzdür. Siz değerli müşterilerimize Bornova, Bayraklı, Karşıyaka’da en iyi hizmeti sunmak için kendimizi sürekli yenileyerek yolumuza devam ediyoruz.

Makinalar ve Temizlik Ürünleri

Makinalarımız ve ürünlerimiz en güncel kanıtlanmış güçleriyle Maviay halı yıkama fabrikası bünyesinde yerlerini almıştır. Tam otomatik halı yıkama makinası, tam otomatik amortisörlü sıkma makinası, halı toz alma makinası (halı döver), kurutma odası ve kurutma odasının nem dengesini sağlamak için kurulmuş 100 metrekare için dizayn edilmiş halı kurutma makinası, halı kurutma sonrası hav ve yüzeyde kalan kıl ve yün toplayıcı hav alma makinası, hav alma makinası ile tümleşik hale getirilmiş paketleme makinası bulunmaktadır. Bu makinalar halıya sadece kirliyken el sürülmesine izin vermektedir. İşlemin her aşaması ile ilgilenen farklı çalışan bulunmakta, halıya kirliyken dokunan bir kişi temizken asla dokunamamaktadır. Bu da siz değerli müşterilerimizin sağlık ve güvenliğini sağlayan en önemli davranıştır.

Sağlık bakanlığı tarafınca onaylanmış, Ege Üniversitesi araştırma birimince parlaklık testine tabi tutularak sağladığı temizlik kanıtlanmış ERA111 halı şampuanı kullanmaktayız. El dokuma ve yün halılar için özel şampuan kullanmaktayız. Leke sökücülerimiz 100 farklı lekede birebir etkilidir ve yine sağlık bakanlığınca onaylanarak kullanıma sunulan leke sökücüleri tercih etmekteyiz.